POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 KALENDARZ
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA KRONIKA RELACJE NASZ PATRONAT DNI BEZPŁATNE W MUZEACH


  ARCHIWUM  
Kategorie wydarzeń
 
Film
Kabaret
Literatura
Muzyka
Plastyka
Sport
Taniec
Teatr
Wystawy różne
Wydarzenia inne
 
Bezpłatne

Dla dzieci

Wspólne: dla dzieci i dorosłych

Dla seniorów

Festiwale

Biznesowe

Klubowe

Odbywające się online
 
 
25-10-2019     - 27-10-2019  
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone
Targi „Sztuka Wnętrz” w Galerii Tetmajera 83
ZAPRASZA
"Dziś w Krakowie" - Portal Kraków Zaprasza
http://www.Krakow.zaprasza.eu
miejsce:
Galeria Tetmajera 83
BEZPŁATNE
» Wydarzenia inne
Wystawa „Rzeźbiarskie formy użytkowe”, kiermasz Forum Mody i Forum Designu, spotkanie ze Strefa Debiutów i Nówką Sztuką, panel kreatywny "Szlachetna forma przetwarzania drewna" oraz premiery kolekcji nowych mebli - to tylko niektóre atrakcje, jakie przygotowała Galeria Tetmajera 83 w Krakowie na Targi "Sztuka Wnętrz". Na wszystkich odwiedzających w dniach 25-27 października 2019 czekać będą także atrakcyjne promocje oraz różnorodne okazje zakupowe.

Drewno to obecnie jeden z najmodniejszych materiałów wykorzystywanych w aranżacji wnętrz. Z tego szlachetnego surowca powstają stylowe meble oraz elementy wystroju mieszkań i domów, takie jak drzwi czy podłogi. Z tego względu w Galerii Tetmajera 83 odbył się rzeźbiarski plener, na którym 6 profesjonalistów z Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu przez dwa tygodnie tworzyło z naturalnego drewna unikatowe formy użytkowe, które miały pełnić funkcję mebla. W trakcie wydarzenia powstały designerskie elementy wyposażenia wnętrz m.in. sofa, fotel, wieszak czy ławeczka. Efektem I Festiwalu Rzeźbiarskich Form Użytkowych w Krakowie jest niezwykła wystawa w Galerii Tetmajera 83. Na ekspozycji można także obejrzeć inne dzieła użytkowe, które powstały na poprzednich plenerach. Wszystkie obiekty przeznaczone są na sprzedaż. Wystawa potrwa do niedzieli, 27 października. Dodatkowo w piątek, 25 października o godz. 18.00 odbędzie się panel kreatywny „Szlachetna forma przetworzenia drewna” we współpracy z Akademią Sztuk Pięknych we Wrocławiu, Strefą Architekta Forum Designu w Krakowie oraz Dobroteką. Podczas dyskusji specjaliści opowiedzą o roli drewna i jego walorach w projektowaniu wnętrz.

Z kolei w trakcie weekendu na specjalnym Kiermaszu Forum Mody zaprezentuje najnowsze kolekcje ubrań, biżuterii i dodatków, nie zabraknie też propozycji elementów wystroju wnętrz od Forum Designu. Wszystkie produkty to dzieła polskich projektantów. Na naszym rodzimym rynku jest wielu utalentowanych projektantów. Chcemy pokazać, że polskie oznacza dobre i że warto kupować design - mówi Kuba Kmieciak, Manager Forum Designu. Wszystkie prace prezentowane podczas Targów "Sztuka Wnętrz" dostępne są na co dzień w Forum Designu. Najciekawsze przedmioty to często dzieło małych, rodzinnych firm, w których talent i pasja przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Właśnie taki design promujemy - odpowiedzialny i wartościowy - dodaje właścicielka Forum Designu i Forum Mody, Dina De Białynia Woycikiewicz. Ponadto w sobotę, 26 października o godz. 14:00 odbędzie się spotkanie z projektantami Strefy Debiutów Forum Designu w Krakowie oraz Nówką Sztuką.

Galeria Tetmajera 83 nie tylko jest wizytówką współczesnego rzemiosła, ale także pełni rolę mecenasa kultury. Ideą naszych Targów było zaprezentowanie kilku dziedzin sztuki, które cały czas przenikają się wzajemnie. Najbliższy weekend w Galerii będzie niebywałą okazją do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami wysokiej jakości mebli od naszych najemców, rzeźbiarskimi formami użytkowymi, produktami młodych projektantów oraz designerów - mówi Waldemar Jagusz, członek zarządu Galerii Tetmajera 83.

Na Targach marka KLER zaprezentuje nowości ze swojej jesiennej oferty. Wydarzenie będzie także doskonałą okazją do zobaczenia Apartamentu Wzorcowego Kler. Z kolei Miloo Home pokaże swoje premierowe produkty na 2019/2020 rok m.in. z nowych kolekcji Geometric Pastels oraz Amber Glamour. Ponadto podczas Targów odbędzie się przedpremierowy pokaz limitowanej kolekcji mebli ogrodowych na rok 2020, akcesoriów dla domu i ogrodu z manufaktury Doram Design, a także prezentacja nowoczesnego paleniska ogrodowego marki połączona z pokazem kulinarnym. Z kolei New Home Design zorganizuje pokaz montażu podłóg winylowych ze swojej oferty i nowoczesnych listew przyściennych firmy Döllken. Targi będą okazją do wzięcia udziału w spotkaniu pt. "Halupczok. Kulisy sukcesu", na którym uczestnicy poznają najciekawsze realizacje oraz nowe produkty. Przez cały weekend zakupy osłodzi degustacja wypieków La Baguette.

Na wszystkich, którzy w dniach 25-27 października odwiedzą Galerię Tetmajera 83 czekać będą atrakcyjne promocje oraz oferty zakupowe na meble, artykuły wyposażenia wnętrz, dodatki dekoracyjne i akcesoria z kolekcji prestiżowych marek tzn. KLER, ernestrust, Halupczok, Miloo Home, Ilumni, Doram Design, New Home Design, Stolarnie Galicyjskie, Schody Lempa, WMF. Szczegółowe informacje dotyczące rabatów na stronie: https://tetmajera83.pl/aktualnosciProgram Targów "Sztuka Wnętrz" w Galerii Tetmajera 83

Piątek 25.10.2019 godz. 18:00 - 20:00
⦁ Panel kreatywny „Szlachetna forma przetworzenia drewna” we współpracy z ASP we Wrocławiu, Strefą Architekta Forum Designu w Krakowie i Dobroteką z Dobrodzienia.
⦁ Finisaż wystawy „Rzeźbiarskie formy użytkowe – unikatowe meble blisko natury”.
⦁ Przedpremierowa prezentacja limitowanej kolekcji mebli ogrodowych na rok 2020 oraz pokaz akcesoriów dla domu i ogrodu z manufaktury Doram Design.

Sobota 26.10.2019 godz. 10:00 - 18:00
⦁ Kiermasz Forum Mody i Forum Designu.
⦁ Wystawa „Rzeźbiarskie formy użytkowe – unikatowe meble blisko natury”.
⦁ Premiery sezonu 2019/2020 Miloo Home. Indywidualna prezentacja nowych kolekcji Geometric Pastels oraz Amber Glamour.
⦁ Nowości z jesiennej oferty marki KLER. Indywidualna prezentacja dodatków i akcesoriów dla domu oraz oprowadzanie po Apartamencie Wzorcowym KLER.
⦁ Degustacja wypieków La Baguette.
⦁ Prezentacja nowoczesnego paleniska ogrodowego z oferty Doram Design oraz pokaz kulinarny (w godz. 13:00 - 14:30 oraz 15:00 - 16:30).
⦁ Spotkanie z projektantami Strefy Debiutów Forum Designu w Krakowie i Nówką Sztuką (godz. 14:00).
⦁ Pokaz montażu podłóg winylowych z oferty New Home Design i nowoczesnych listew przyściennych firmy Döllken (godz.15:30).

Niedziela 27.10.2019 godz. 10:00 – 18:00
⦁ Kiermasz Forum Mody i Forum Designu.
⦁ Wystawa „Rzeźbiarskie formy użytkowe – unikatowe meble blisko natury”.
⦁ Premiery sezonu 2019/2020 Miloo Home. Indywidualna prezentacja nowych kolekcji Geometric Pastels oraz Amber Glamour.
⦁ Nowości z jesiennej oferty marki KLER. Indywidualna prezentacja dodatków i akcesoriów dla domu oraz oprowadzanie po Apartamencie Wzorcowym KLER.
⦁ Degustacja wypieków La Baguette.
⦁ Warsztaty florystyczne „Jesienne inspiracje w twoim domu” (godz. 14:30. Ilość miejsc ograniczona).
⦁ Spotkanie pt. „Halupczok. Kulisy sukcesu”. Prezentacja najciekawszych realizacji i nowości z oferty ekskluzywnych mebli kuchennych (godz. 16:30).

Galeria wnętrz Tetmajera 83 to galeria skupiająca wyselekcjonowane marki z dziedziny wystroju wnętrz. Najlepszy design łączy się tu z wysoką jakością wykonania, a tradycyjne rzemiosło spotyka z najnowszą technologią. Znajdują się tutaj wnętrza kompletne: salon, jadalnię, kuchnię, sypialnię czy nawet taras – meble i artykuły wyposażenia wnętrz, a także dodatki dekoracyjne i akcesoria. Starannie skomponowana przestrzeń i pełna elegancji ekspozycja to miejsce idealne dla Klientów wymagających – zarówno tych o wyraźnie sprecyzowanych gustach, jak i poszukujących inspiracji.
www.tetmajera83.pl
http://www.tetmajera83.pl
Miejsce:
Galeria Tetmajera 83
Godz.
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone

 
 

BIBLIOTEKI  |  CENTRA KULTURY  |  GALERIE  |  KABARETY  |  KINA  |  KLUBY  |  MUZEA  |  MUZYCZNE  |  SPORT  |  STOWARZYSZENIA  |  TANECZNE  |  TEATRY  |  INNE


Dodaj wydarzenie    |    Dodaj relację    |    Rejestracja  |  Logowanie


 Copyright © 2002-2020


Polskie Niezależne Media
 

 O patronacie medialnym    |    Kontakt z Redakcją

 Serwis Dziś w Krakowie jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury